Зміни до порядку виплати допомоги на поховання та недоодержаної пенсії з 01 квітня 2021 року

Дата: 05.04.2021 10:44

З 01.04.2021 набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1279 «Деякі питання виплати пенсій та грошової допомоги».

Відтак, виплата допомоги на поховання та недоодержаної пенсії померлого пенсіонера органами Пенсійного фонду України, з 01.04.2021, здійснюватиметься шляхом зарахування коштів на рахунок відкритий заявником в банківській установі із зазначенням карткового рахунку у міжнародному форматі IBAN.

У зв’язку з цим при прийомі та реєстрації документів для виплати допомоги на поховання та недоодержаної пенсії померлого пенсіонера необхідно подати :

• відкритий картковий рахунок у форматі IB AN;
  • документ, що посвідчує особу заявника (паспорт, ідентифікаційний код);
  • свідоцтво про смерть,;
  • витяг з Державного реєстру актів цивільного стану про смерть або довідка про смерть.

Начальник

відділу обслуговування г ромадян №5 (сервісного центру) управління обслуговування громадян

Головного управління Пенсійного фонду України  С. ГРИНЮК