Дата: 15.04.2021 14:56

Луцький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки і командування військової частини А7062 повідомляє:

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО СЛУЖБУ У РЕЗЕРВІ ПІДРОЗДІЛІВ ТРО.

Які завдання покладені на територіальну оборону?

Підрозділи територіальноі? оборони забезпечують:

зміцнення обороноздатності краі?ни та захист свого краю;

охорону та оборону стратегічних об’єктів та комунікаціи? області у разі введення правового режиму воєнного стану;

боротьбу з диверсіи?но-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

підтримання правового режиму воєнного стану на територіі? області.

Хто може бути резервістом територіальної оборони?

Формування підрозділів ТрО відбувається із числа місцевого населеннявіком від 16 до 60 років, або із числа тих, хто уклав контракт на службу у віи?ськовому резерві, а також віи?ськовозобов’язані і особи, які не проходили віи?ськовоі? служби, але мають віи?ськові спеціальності.

Як і де навчаються резервісти?

Для набуття або удосконалення віи?ськових навичок декілька разів на рік відбуваються:

щомісяця одноденні вишколи;

7-20-денні навчальні збори.

Які соціальні і матеріальні гарантії?

Під час навчальних зборів за віи?ськовими резервістами зберігається посада та заробітна плата за місцем працевлаштування;

відбувається продовольче, речове та медичне забезпечення;

виплачуються добові кошти та винагорода.

Варто знати, що непрацевлаштовані особи отримують мінімальну зарплатню.

Після проведення навчальних зборів резервістам виплачують кошти за перебування на зборах:

працевлаштованим до 4540 гривень (залежно від віи?ськового звання);

безробітним – 2270 гривень;

за успішне виконання завдань наприкінці кожного року передбачена одноразова виплата в сумі до 3100 гривень (залежно від віи?ськового звання).

Також є можливість отримувати чергові віи?ськові звання та просуватися по службі, підвищувати кваліфікацію та здобувати нову віи?ськово-облікову спеціальність.

А ви готові захистити свіи? дім?

Підписуйте контракт на службу у резерві у підрозділах ТрО!

Наші контакти:

Командир військової частини А7062 п/п-к АДАМОВИЧ Олександр Назарович