Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо детального плану території

Дата: 01.10.2021 09:52

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 року №555 повідомляємо про початок проведення громадських слухань «Детальний план території земельної ділянки для розміщення центру надання адміністративних послуг в с.Доросині Луцького району Волинської області».

Замовник: Доросинівська сільська рада

Розробник: ФОП Прадош О.О.

Підстава для розроблення: Рішення Доросинівської сільської ради від 9 вересня №8/186.

Місце ознайомлення з проектними матеріалами та детальніша інформація надається у приміщенні Доросинівської сільської ради та на офіційному вебсайті Доросинівської сільської ради.

Прохання залишити пропозиції у визначений термін у журналі громадських слухань для їх врахування при подальшій розробці містобудівної документації.

На виконання п.6-1 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555: строк подання зауважень та пропозицій з 01.10.2021 року до 01.11.2021 року.

Пропозиції можна реєструвати за адресою 45133, Волинська область Луцький район, с.Доросині, вул.Миру, 60.

Відповідальна особа: начальник відділу земельних відносин Сущ О.М.

Детальний план території