Дата: 25.02.2021 15:31

(відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Доросинівська сільська рада, вул. Миру, 60,с. Доросині, 45133, код за ЄДРПОУ — 04333201; категорія замовника — орган місцевого самоврядування.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником М'ясо (яловичина І категорії, куряче філе) (ДК 021:2015: 15110000-2 — М’ясо)
  2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-22-003409-b

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням потреб Замовника, вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Наказу МОЗ та МОН від 17.04.2006 №298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», постанови Кабінету Міністрів України від  22.11.2004 №1591  "Про  затвердження  норм  харчування   у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку"та  ДСТУ.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 365 100грн з ПДВ.
  2. Обґрунтування обсягів закупівлі:Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої замовником на основі фактичного використання  у попередньому році та обсягу фінансування.
  3. Обґрунтування розміру бюджетного призначення/очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована на підставі  витрат та закупівельних цін попереднього періоду .