ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дата: 26.01.2022 11:01

Про освітній курс «Безбар’єрна грамотність»

21 грудня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України представило освітній курс «Безбар’єрна грамотність», який охоплює 8 серій про основні принципи безбар’єрності по 6-10 хвилин кожна. Після перегляду освітнього курсу та успішного проходження тесту на сайті генерується сертифікат, який підтверджує проходження навчання. Зазначений курс розміщено на онлайн-платформі «Дія.Цифрова освіта» за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy. З метою поширення теми розбудови безбар’єрності на рівні територіальних громад обласна державна адміністрація рекомендує долучитись до проходження освітнього курсу «Безбар’єрна грамотність» та розмістити інформацію щодо зазначеного курсу на офіційних вебресурсах.