Державна служба зайнятості запрошує на навчання за професіями «ШВАЧКА», «ПЕРУКАР» та «ТРАКТОРИСТ».

Дата: 21.04.2022 09:08

Швачка- одна із стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково – технічного прогресу. Зараз ця професія найбільш поширена в швейному й трикотажному виробництві. Працюють швачки на швейних фабриках, у цехах текстильних підприємств, на фабриках індивідуального пошиття одягу.

Перукар-модельєр - це спеціаліст, який не тільки виконує існуючі, а й розробляє і моделює нові зачіски, стрижки, техніки фарбування волосся різної складності.

Тракторист-машиніст  - робоча спеціальність, сферою діяльності якої є виконання сільськогосподарських і меліоративних робіт на колісних і гусеничних тракторах.

Проїзд – за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Дізнатися подробиці можна, зателефонувавши (03368) 2-16-78.