Служба у справах дітей Доросинівської сільської ради

Основними завданнями Служби у справах дітей Доросинівської сільської ради є:

1. Забезпечення в межах своєї компетенції прав, свобод і законних інтересів дітей, створення атмосфери недопущення, приниження їх честі і гідності.
  2. Реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню ними правопорушень.
  3. Організація дослідження стану соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактики правопорушень серед підлітків.
  4. Визначення пріоритетних напрямів поліпшення становища дітей, їх соціального захисту та сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку.
  5. Координація зусиль органів виконавчої влади у вирішенні питань соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та організації роботи, спрямованої на запобігання бездоглядності серед них.
  6. Захист майнових (житлових) інтересів дітей.
  7. Підготовка і здійснення самостійно та разом з іншими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, об’єднаннями громадян заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, їх соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів, запобігання бездоглядності та вчинення ними правопорушень, усунення причин, що їх породжують.
  8. Сприяння реалізації держаної політики з питань соціального та правового захисту дітей.

Служба при виконанні покладених на неї функцій співпрацює з органами виконавчої влади, депутатами, постійними комісіями сільської ради, підприємствами, організаціями, установами, об’єднаннями громадян.